1. Багатофункціональний сорбент – це попередня підготовка перед основними етапами фільтрації. За хімічними показниками така вода являється питною, не зважаючи на те, звідки вона взята: колодязь, свердловина, поверхневі джерела. Багато виробників вважають це достатньою обробкою, і випускають воду на продаж. ТМ «Коцюбинська вода» продовжує очищати для кращих результатів.

2. Фільтр механічної очистки (20 мікрон) очищає воду від грубих механічних домішок, піску, іржі, окалин та інших нерозчинних компонентів.

3. Пом’якшення води забезпечує зниження концентрації важких металів та солей, які утворюють накип.

4. Мультимедійний фільтр сорбційної очистки з активованим вугіллям направлений на зниження мутності води, неприємного запаху, залишків окисненого заліза та покращує якість смаку.

5. Фільтр механічної очистки (5 мікрон) очищає від найдрібніших домішок.

6. Система зворотного осмосу під тиском пропускає воду через спеціальну мембрану, яка нагадує сито. Його комірки такого розміру , що можуть пропустити виключно молекули води. Віруси та бактерії в декілька разів більші, тому відфільтровуються і не потрапляють в очищену воду. Це найвищий ступінь обробки.

7. Вплив ультрафіолетовим випромінюванням дозволяє повністю знезаразити воду. Але її все ще не можна розливати у бутлі.

8. Наповнення мінералами та мікроелементами для підтримки водно-сольового балансу в організмі людини. Також коректують рівень pH до 7 моль/л. Це кінцева стадія виробництва ТМ «Коцюбинська вода».