Наша компанія займається очищенням води і її постачанням у різні куточки Києва. Забезпечуємо продукцією як ваші затишні квартири, так і різноманітні заклади: харчові, спортивні, навчальні, офісні кабінети, виставкові центри, готелі, фірми, тощо.

Ми використовуємо 8 етапів фільтрації води по сучасних високоефективних технологіях. У цьому наша перевага над більшістю інших виробників, оскільки вони зупиняються на двох основних кроках. Ми вважаємо, що недостатньо отриманого результату, тому покращуємо його за допомогою додаткових методик. Серед них зворотній осмос – потужна фільтрація найменших частинок, та пом’якшення води – оскільки дбаємо про відсутність накипу та приємний смак.

Далі здаємо на аналіз в лабораторію для остаточної перевірки, керуючись світовим еталоном норми. Ми маємо бути певні, що після фільтрації у воду випадково не потрапили зайві елементи чи мікроорганізми. Після чого заливаємо у бутлі різного об’єму, які завжди обробляємо високою температурою, миючим засобами та багаторазовим ополіскуванням. Тільки після цього можемо гарантувати високу якість нашої води.

Існування виробництва з 2014 року забезпечує наявність досвіду з контролювання показників нашої продукції. Ми завжди вдосконалюємо існуючі заходи обробки для кращого результату, посилаючись на світові прогресивні компанії. Вже декілька років цілеспрямовано і впевнено конкуруємо у сфері обслуговування будинків питною водою.

Завжди відкриті до критики та побажань, тому вдається догодити найвибагливішим людям з тонкими смаковими відчуттями і високим рівнем турботи за власне здоров’я. А позитивні відгуки наших постійних клієнтів вказують на те, що ми на вірному шляху.

Коцюбинська вода не містить у своїй структурі солі важких металів, хлору та мікроорганізмів. Цілком безпечна для споживання у будь-якому вигляді: одразу наливши у склянку чи використавши для приготування страв. Можна включати у раціон найменших членів сім’ї.Замовити воду в Києві можна за вказаними номерами телефонів:

067-916-22-40 ; 093-622-51-50 ; 050-744-26-68

Доставка води по Виноградарю та Святошинському району, Академмістечку.

Також обслуговуємо такі населені пункти:

· с.м.т.Коцюбинське;, с. Петропавлівська борщагівка;, с.Софієвська борщагівка.

Ми цінуємо і дбаємо про вашу постійну потребу в якісній очищеній воді, тож працюємо для вас без вихідних днів.

Час роботи: з 09:30 по 19:00.

Доставка води у найближчий час після замовлення: їдемо найкоротшими шляхами на найшвидших автомобілях для перевезення. Не встигнете покласти слухавку після розмови з оператором, як можете повільно прямувати відчиняти нам двері. У фірмі працюють життєрадісні люди, тож з бутлем води занесуть у будинок й позитивний настрій.

Зверніть увагу! Доставка можлива від одного бутля і більше.

В кого є час, можливість і бажання власноруч забрати нашу продукцію, пропонуємо самовивіз. Ми знаходимось за адресою:

с.м.т. Коцюбинське, вул.Залізнична 1Б

Ласкаво просимо до нас на виробництво за відфільтрованою водою з м’яким смаком. Або ж ми залюбки завітаємо до вас.